Home
Info
Kopen
Info
Verkopen
Info

68
Een porseleinen kendi, China, Wanli 16e/17e eeuw. Blauw onderglazuur decor van flora en kostbaarheden, h 19 cm.
79
Hoytema, Theo van (1863-1917) "Nieuwjaar Pronkende witte pauw, het nieuwe jaar, bewonderd door het oude jaar, een donkere pauw op een tak", 1894,
105
Japan. "Samurai", Kunisada (1786-1864), gesign. Toyokuni (III = Kunisada), kleurenhoutsnede/papier, formaat oban, circa 38 cx 25,4 cm

Veiling 169

Kunst & Antiekveiling 169

vanaf 7 mei 2019
Aanvang 19.00 uur

Kijkdagen

Vrijdag 3 mei 17.00 - 21.00 uur
Zaterdag 4 mei 11.00 - 17.00 uur
Zondag 5 mei 11.00 - 17.00 uur

Afgifte goederen

Woensdagmorgen van 9.30 - 11.30 uur,
donderdagmiddag en zaterdagmiddag 13.30-16.00 uur.

De goederen dienen uiterlijk zaterdag voor 16.00 uur te zijn afgehaald.
Voor het afhalen buiten de afhaal tijden worden kosten in rekening gebracht (minimaal € 25,00).

Catalogus

Via de catalogus met foto’s kunt u ook biedingen uitbrengen (actief vanaf 7 dagen aanvang kijkdagen).

BEKIJK CATALOGUS
Print

Print catalogus veiling beschikbaar vanaf 7 dagen voor aanvang kijkdagen veiling.

PRINT CATALOGUS
Invaluable

Veilinghuis Omnia op www.invaluable.com

INVALUABLE

Veilinghuis Omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert vanantiek tot kunst en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden internetveilingen georganiseerd.

Jaaroverzicht