Overslaan naar hoofdinhoud Ga naar de voettekst

Aankomende veiling

Dinsdag 17 & woensdag 18 februari 2026. Kijkdagen 13 februari t/m 15 februari 2026

Blijf op de hoogte en meld u aan voor de nieuwsbrief
Wij zijn opzoek naar uw unieke items voor komende veilingen! Inbrengen kan vanaf nu.

De catalogus van veiling 201 staat ongeveer een week voor de veiling online.

Opbrengsten veiling 200

Kavel 21

Een 14 krt 585/1000 geelgouden ring, bezet met baquette- en briljantgeslepen diamanten van in totaal circa 2.7 crt, brutogewicht circa 23,4 gram, ringmaat Ø 20,3 mm.

Verkocht €1500,-

Kavel 37

Een Omega Constellation herenpolshorloge in 14 krt 585/1000 gouden kast en dito band, lopend mechanisch uurwerk met datum, brutogewicht 75,3 gram, lengte 18 cm.

Verkocht €4.500,-

Kavel 57

Een PK22 lounge chair, ontwerp: Poul Kjaerholm voor E. Kold Christensen, Denemarken, ontwerp 1955-1956, vervaardigd 1956-1970.

Verkocht €750,-

Kavel 68

Een 18 krt 750/1000 witgouden stijve scharnier armband, bezet met 17 rijen van 9 briljantgeslepen diamantjes, brutogewicht 61,6 gram. Hierbij bijbehorende ring met 9 rijen van 9 briljantjes, brutogewicht 19 gram, ringmaat Ø 18,4 gram, tot. 2x.

Verkocht €5.500,-

Kavel 104

Dijkstra, Johannes (Johan) (Groningen 1896-1978) "Gezicht op het Reitdiep bij Groningen", circa 1930, gesigneerd voluit linksonder, olieverf/doek, h 45 x b 55 cm (particuliere herkomst Groningen).

Verkocht €22.000,-

Kavel 122

Een 18 krt 750/1000 witgouden entouragering bezet briljantgeslepen diamant van circa 0.4 crt met daaromheen 8 kleinere van 0.15 crt, op de schouders 8 kleinere, brutogewicht 5,6 gram, ringmaat Ø 18 mm.

Verkocht €600,-

Kavel 127

Dijkstra, Johannes (Johan) (Groningen 1896-1978) “Gezicht op Wierumerschouw”, circa 1970, gesigneerd voluit linksonder, olieverf/doek, h 48 x b 68 cm (particuliere collectie Groningen).

Verkocht €15.000,-

Kavel 224

Een donkerblauw, oranje en gele cameoglazen tafellamp met fruitdecor op smeedijzeren voet, Frankrijk, Le Verre Français, ca. 1925. Gesigneerd op de kap 'Le Verre Francois', geëtst decor met metalen montuur, h 40 x Ø 33,5 cm (provenance; aankoop Tiny Esveld/Hetty van Bekkum, België 2003, particuliere collectie Drenthe).

Verkocht €2.200,-

Kavel 282

Een 20 krt 833/1000 geelgouden stijve scharnierbare armband, bezet met twee briljantgeslepen diamanten van elk 0.50 crt en baquette- en briljantgeslepen diamanten Wesselton SI, totaal 2.50 crt, brutogewicht 25,3 gram, breedte 55 mm.

Verkocht €2.600,-

Kavel 294

Een 2e gehalte 835/1000 zilveren inktstel in Louis XVI-stijl, jaarletter 1901. Decoratie van guirlandes en parelrand, voorzien van pseudokeuren Groningen, meesterteken: Haas, Alle de / Haas, Sneek (1877 / 1966), totaalgewicht 967 gram, tot. 4x

Verkocht €1.000,-

Kavel 307

Een paars cameoglazen tafellamp met Dahlia decor, Frankrijk, Charles Schneider (1881-1953), Le Verre Français, ca. 1925. Gesigneerd op de voet, geëtst decor 'Dahlia', h 37 cm

Verkocht €2.000,-

Kavel 317

Vries de, Jannes (Meppel 1901-1986 Groningen) “Groninger Hogeland met op de achtergrond een boerderij”, gesigneerd voluit linksonder, aquarel/papier, h 36 x b 52 cm.

Verkocht €1.600,-

Veilinghuis omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert van antieke goederen, kunstvoorwerpen en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden er ook internetveilingen georganiseerd.