Home
Info
Kopen
Info
Verkopen
Info

driedelig pendulestel
Een driedelig pendulestel, bestaande uit pendule en twee vijflichts kandelaars.
Chinees porselein 18e/19e eeuw
Diverse lots Chinees porselein 18e/19e eeuw
Waslijn - Zuidlaren
Zuidersma, Arie (Emmen 1925-Zuidlaren 2014) "Waslijn - Zuidlaren", gesigneerd r.o, acryl/doek, h 70 x b 90 cm. rp 1000 - 1400

Laatste nieuws Corona maatregelen

Veiling 175

Kunst & Antiekveiling 175

vanaf 6 oktober 2020
Aanvang 19.00 uur

Kijkdagen

vrijdag 2 oktober :   13.00 – 21.00 uur
zaterdag 3 oktober : 11.00 - 17.00 uur
zondag 4 oktober :   11.00 - 17.00 uur

Afgifte goederen

Woensdagmorgen van 9.30 - 11.30 uur,
donderdagmiddag en zaterdagmiddag 13.30-16.00 uur.

De goederen dienen uiterlijk zaterdag voor 16.00 uur te zijn afgehaald.
Voor het afhalen buiten de afhaal tijden worden kosten in rekening gebracht (minimaal € 25,00).

Catalogus

Via de catalogus met foto’s kunt u ook biedingen uitbrengen (actief vanaf 7 dagen aanvang kijkdagen).

BEKIJK CATALOGUS
Print

Print catalogus veiling beschikbaar vanaf 7 dagen voor aanvang kijkdagen veiling.

PRINT CATALOGUS
Invaluable

Veilinghuis Omnia op www.invaluable.com

INVALUABLE

Veilinghuis Omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert vanantiek tot kunst en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden internetveilingen georganiseerd.

Jaaroverzicht