Home
Info
Kopen
Info
Verkopen
Info

110
Een paars cameoglazen Art Deco vaas, Frankrijk, Charder, circa 1920. Geëtst decor van gestileerde bloem, gesigneerd aan de zijkant 'Charder' (Charles Schneider),
72
Klinkenberg, Johannes Christiaan Karel (1852-1924) "Stadsgezicht Leiden", gesigneerd l.o, aquarel/papier, h 35 x b 52 cm.
78
Een geel koperen Nieuwe Kunst pendule, ca. 1905. Ontwerp: J.C. Stoffels

Veiling 171

Kunst & Antiekveiling 171

vanaf 15 oktober 2019
Aanvang 19.00 uur

Kijkdagen

Vrijdag 11 oktober 17.00 - 21.00 uur
Zaterdag 12 oktober 11.00 - 17.00 uur
Zondag 13 oktober 11.00 - 17.00 uur

Afgifte goederen

Woensdagmorgen van 9.30 - 11.30 uur,
donderdagmiddag en zaterdagmiddag 13.30-16.00 uur.

De goederen dienen uiterlijk zaterdag voor 16.00 uur te zijn afgehaald.
Voor het afhalen buiten de afhaal tijden worden kosten in rekening gebracht (minimaal € 25,00).

Catalogus

Via de catalogus met foto’s kunt u ook biedingen uitbrengen (actief vanaf 7 dagen aanvang kijkdagen).

BEKIJK CATALOGUS
Print

Print catalogus veiling beschikbaar vanaf 7 dagen voor aanvang kijkdagen veiling.

PRINT CATALOGUS
Invaluable

Veilinghuis Omnia op www.invaluable.com

INVALUABLE

Veilinghuis Omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert vanantiek tot kunst en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden internetveilingen georganiseerd.

Jaaroverzicht