Overslaan naar hoofdinhoud Ga naar de voettekst

Aankomende veiling

Vanaf dinsdag 1 oktober 2024. Kijkdagen 27 september t/m 29 september 2024

Blijf op de hoogte en meld u aan voor de nieuwsbrief
Zomervakantie sluiting van 11 juli t/m 5 augustus 2024

Preview veiling 194

Veiling 194 bieden wij een grote collectie etnografica, design glas en een fraaie collectie moderne kunst.

Inbreng gezocht

Kunst, antiek & design veiling 194

Informatie inbrengen

Daarnaast bieden wij een mooie collectie ivoor en antiek aan.

Opbrengsten veiling 193

Kavel 65

Koster, Everhardus (Evert) (1817-1892) "Zeilboten op kalme zee", gesigneerd voluit l.o, olieverf/paneel, h 21,5 x b 26 cm.

Verkocht €350,-

Kavel 190

Een yixing theepotje, China, rond 1900. Reliëfdecor van flora en herten, h 6 x Ø 11,5 cm, tot. 2x.

Verkocht €600,-

Kavel 242

Een verguld bronzen zittende Boeddha op troon met karakters op de achterzijde, China, 20e eeuw, h 27 cm.

Verkocht €300,-

Kavel 603

Een 14 krt 585/1000 gouden solitairring, witgoud, met een briljant van 0.14 crt H-VVS in spiegelchatonzetting. Ringmaat Ø 17 mm.

Verkocht €250,-

Kavel 117

Baan van der, Jan Lucas (Groningen, 1912-1990) "Stilleven met flessen en pijp", gesigneerd voluit l.o en '40, olieverf/doek, h 60 x b 50 cm.

Verkocht €250,-

Kavel 531

Een 18 krt 750/1000 gouden ring met 1 ovale facetgeslepen en 8 carrégeslepen smaragden, daarbij 10 brilanten van 0.03 crt per tuk, totaal 0.30 crt. Ringmaat Ø 17,75 mm.

Verkocht €350,-

Veilinghuis omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert van antieke goederen, kunstvoorwerpen en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden er ook internetveilingen georganiseerd.