Home
Info
Kopen
Info
Verkopen
Info

87
Jonk, Nicolaas (Nic) (1928-1994). Een donker gepatineerd bronzen sculptuur 'Eva met de slang' op los zwart houten basement, gesigneerd voluit op het basement en 1966, h 45 cm (afmeting exclusief basement).
72
Een grijs blikken DAF vrachtwagen 'Express', Arnold, made in Germany, l 29 cm.
151
Een stel porseleinen balustervormige famille verte dekselvazen, China, eind 19e eeuw. Decor van prunus, h 30 cm, tot. 4x.

Veiling 172

Kunst & Antiekveiling 172

vanaf 10 december 2019
Aanvang 19.00 uur

Kijkdagen

Vrijdag 6 december 17.00 - 21.00 uur
Zaterdag 7 december 11.00 - 17.00 uur
Zondag 8 december 11.00 - 17.00 uur

Afgifte goederen

Woensdagmorgen van 9.30 - 11.30 uur,
donderdagmiddag en zaterdagmiddag 13.30-16.00 uur.

De goederen dienen uiterlijk zaterdag voor 16.00 uur te zijn afgehaald.
Voor het afhalen buiten de afhaal tijden worden kosten in rekening gebracht (minimaal € 25,00).

Catalogus

Via de catalogus met foto’s kunt u ook biedingen uitbrengen (actief vanaf 7 dagen aanvang kijkdagen).

BEKIJK CATALOGUS
Print

Print catalogus veiling beschikbaar vanaf 7 dagen voor aanvang kijkdagen veiling.

PRINT CATALOGUS
Invaluable

Veilinghuis Omnia op www.invaluable.com

INVALUABLE

Veilinghuis Omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert vanantiek tot kunst en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden internetveilingen georganiseerd.

Jaaroverzicht