Overslaan naar hoofdinhoud Ga naar de voettekst

Aankomende veiling

Vanaf dinsdag 25 juni 2024. Kijkdagen 21 juni t/m 23 juni 2024

Blijf op de hoogte en meld u aan voor de nieuwsbrief

Preview veiling 193

Lot 9

Beverlo, Corneille Guillaume (Luik 1922-2010) "L 'arbre extatique", gesigneerd voluit r.m en '73, kleurenlitho/papier nr 69/90,  h 66 x b 50 cm (Lit; Corneille - Het complete grafische werk 1948-1975, pag. 251)

Lot 48

Een 950/1000 platina Art Deco ring met een facetgeslepen blauwe saffier en 14 diamanten van totaal 0.58 crt H-SI. Ringmaat Ø 16,5 mm.

Lot 65

Koster, Everhardus (Evert) (1817-1892) "Zeilboten op kalme zee", gesigneerd voluit l.o, olieverf/paneel, h 21,5 x b 26 cm.

Lot 102

Een stel porseleinen dekselvazen, China, rond 1900. Polychroom decor van spelende zotjes in een tuin, gemerkt met zegelmerk onderzijde, h 42 cm, tot. 4x.

Lot 51

Een aardewerk gebakstel met geometrisch blokjesdecor in oranje, geel, groen en blauw, Velsen Kennemerland, ca. 1930. Vermoedelijk ontwerp: E. Snel, merken in groen, Ø 29,5 en 18 cm

Lot 6

Een blauw/wit porseleinen bord met 2e gehalte 835/1000 zilveren hengsel van latere datum, China, Kangxi, rond 1700. Blauw onderglazuur decor van figuren in landschap op het plat, de lip met o.a. chrysanten in vlakverdeling, gemerkt met Longzhi merk onderzijde, (haarlijn), Ø 27,5 cm.

Lot 126

Een blauw/wit soft paste schenkkan met 2e gehalte 835/1000 zilveren montuur van latere datum, Japan, Edo, 18e eeuw. Blauw onderglazuur decor van o.a. vogels in landschap, h 31 cm.

Opbrengsten veiling 192

Kavel 115

Melgers, Hendrik Johan (Henk) (Groningen 1899-1973 A'dam) "Man met vogel", gesigneerd voluit l.o, gouache/papier, h 53 x b 41 cm.

Verkocht €550,-

Kavel 1

Een herenvestzakhorloge in 14 krt 585/1000 gouden kast, International Watch Co. - Schaffhausen, rond 1900, lopend uurwerk, brutogewicht 73.0 gram. Aan dito gouden horlogeketting, 18,9 gram, lengte 44 cm + houten cassette, tot. 3x.

Verkocht €1.100,-

Kavel 116

Escher, Maurits Cornelis  (1898-1972) "De drie werelden", gesigneerd linksonder in potlood "M.C. Escher" en "Vaevo" en op de steen met monogram een datering "'55", litho/papier 1955, h 36 x b 25 cm (Lit. Locher e.a. 1981, nr. 495).

Verkocht €7.500,-

Kavel 484

Een soft paste blank de chine hoogwaardigheidsbekleder, China 19e eeuw, h 38 cm

Verkocht €550,-

Kavel 117

Willem Maris (omgeving van) “Portret van een meisje”, olieverf/doek, h 40 x b 27 cm

Verkocht €350,-

Kavel 144

Een kapitale porseleinen Imari schotel, Japan, rond 1700. Blauw/rood, deels goud gehoogd decor van feniksen in lotusvormige cartouches omgeven door flora op het plat, de lip met goudkleurig floraal decor op blauw fond, achterzijde met o.a. pioenen, gemerkt onderzijde, Ø 53 cm.

Verkocht €1.000,-

Veilinghuis omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert van antieke goederen, kunstvoorwerpen en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden er ook internetveilingen georganiseerd.