Home
Info
Kopen
Info
Verkopen
Info

200
Een porseleinen Chinees Imari trekpotje, China, Kangxi, rond 1700. Blauw onderglazuur, rood en goud gehoogd decor van lange lijs in tuin, h 11 cm, tot. 2x.
271
Een gebruineerd messing Amsterdamse School pendule, ca. 1920. Mogelijk Winkelman, h 32 cm.
40
Een beuken- en notenhouten gefineerde speeldoos met smeedijzeren kersboom standaard, Duitsland, eind 19e eeuw (restauratieverslag 2008 aanwezig).

Laatste nieuws Corona maatregelen

Veiling 174

Kunst & Antiekveiling 174

vanaf 9 juni 2020
Aanvang 19.00 uur

Kijkdagen

vrijdag 5 juni :   17.00 – 21.00 uur
zaterdag 6 juni : 11.00 - 17.00 uur
zondag 7 juni :   11.00 - 17.00 uur

Afgifte goederen

Woensdagmorgen van 9.30 - 11.30 uur,
donderdagmiddag en zaterdagmiddag 13.30-16.00 uur.

De goederen dienen uiterlijk zaterdag voor 16.00 uur te zijn afgehaald.
Voor het afhalen buiten de afhaal tijden worden kosten in rekening gebracht (minimaal € 25,00).

Catalogus

Via de catalogus met foto’s kunt u ook biedingen uitbrengen (actief vanaf 7 dagen aanvang kijkdagen).

BEKIJK CATALOGUS
Print

Print catalogus veiling beschikbaar vanaf 7 dagen voor aanvang kijkdagen veiling.

PRINT CATALOGUS
Invaluable

Veilinghuis Omnia op www.invaluable.com

INVALUABLE

Veilinghuis Omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert vanantiek tot kunst en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden internetveilingen georganiseerd.

Jaaroverzicht