Home
Info
Kopen
Info
Verkopen
Info

"Koeien in de wei"
Boers, Frans J.D. (1914-1987) "Koeien in de wei", gesigneerd voluit r.o, olieverf/doek, h 35 x b 50 cm.
Chinees porselein 18e/19e eeuw
Diverse lots Chinees porselein 18e/19e eeuw
'Melk en Bloed'
Een serie van vier gecontourneerd porseleinen borden, zgn 'Melk en Bloed', China, Kangxi, ca. 1700.

Catalogus

Via de catalogus met foto’s kunt u ook biedingen uitbrengen (actief vanaf 7 dagen aanvang kijkdagen).

BEKIJK CATALOGUS
Print

Print catalogus veiling beschikbaar vanaf 7 dagen voor aanvang kijkdagen veiling.

PRINT CATALOGUS
Invaluable

Veilinghuis Omnia op www.invaluable.com

INVALUABLE

Veilinghuis Omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert vanantiek tot kunst en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden internetveilingen georganiseerd.

Jaaroverzicht