Overslaan naar hoofdinhoud Ga naar de voettekst

Aankomende veiling

Vanaf dinsdag 25 juni 2024. Kijkdagen 21 juni t/m 23 juni 2024

Blijf op de hoogte en meld u aan voor de nieuwsbrief

Preview veiling 192

Lot 120

Een plateel aardewerk 'Blokjes'vaas, Potterie KTP Kennemerland Velsen, periode 1929 - 1932. Ontwerp toegeschreven aan Eelke Snel, de vaas roomkleurig, gemerkt in groen en monogram 'JB' (= schilder J.P.G. Belt), modelnr 11, h 23,4 cm.

Lot 116

Escher, Maurits Cornelis (1898-1972) "De drie werelden", gesigneerd linksonder in potlood "M.C. Escher" en "Vaevo" en op de steen met monogram een datering "'55", litho/papier 1955, h 36 x b 25 cm (Lit. Locher e.a. 1981, nr. 495).

Lot 54

Een gestoken houten figuur van Taoist Deity, China, Qing-dynasty, 19e eeuw, 49 x b 28 x d 24 cm.

Kavel 20

Willem Maris (184401910) “Meisje in het gras”, sporen van signatuur rechtsonder, olieverf/doek, h 37 x b 54,5 cm

Lot 115

Melgers, Hendrik Johan (Henk) (Groningen 1899-1973 A'dam) "Man met vogel", gesigneerd voluit l.o, gouache/papier, h 53 x b 41 cm.

Lot 215

Een kraakporseleinen schotel, China, Wanli, Ming dynasty, rond 1600. Blauw onderglazuur decor van kraanvogels en vlammende parel in een perk omgeven door schubbing en meander, Flora in perken op de lip, Ø 35 cm.

Opbrengsten veiling 192

Kavel 115

Verkocht €550,-

Kavel 1

Een herenvestzakhorloge in 14 krt 585/1000 gouden kast, International Watch Co. - Schaffhausen, rond 1900, lopend uurwerk, brutogewicht 73.0 gram. Aan dito gouden horlogeketting, 18,9 gram, lengte 44 cm + houten cassette, tot. 3x.

Verkocht €1.100,-

Kavel 116

Verkocht €7.500,-

Kavel 484

Een soft paste blank de chine hoogwaardigheidsbekleder, China 19e eeuw, h 38 cm

Verkocht €550,-

Kavel 117

Willem Maris (omgeving van) “Portret van een meisje”, olieverf/doek, h 40 x b 27 cm

Verkocht €350,-

Kavel 144

Een kapitale porseleinen Imari schotel, Japan, rond 1700. Blauw/rood, deels goud gehoogd decor van feniksen in lotusvormige cartouches omgeven door flora op het plat, de lip met goudkleurig floraal decor op blauw fond, achterzijde met o.a. pioenen, gemerkt onderzijde, Ø 53 cm.

Verkocht €1.000,-

Veilinghuis omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert van antieke goederen, kunstvoorwerpen en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden er ook internetveilingen georganiseerd.